Co potřebuji vědět, 

než službu objednám

.

Co přesně objednáním získávám?

V rámci dané ceny na vybrané doméně buď zprovozníme plnohodnotnou internetovou prezentaci nebo doménu přesměrujeme na již existující web na jiné doméně, dle vaší volby. Na doméně lze současně zřídit a využívat také e-mailovou adresu/y. V případě volby nové prezentace vytvoříme web na míru, a to na libovolné platformě (WordPress, Eshop-rychle, MioWeb, atd.)

.

Jak je to se správou webu?

Na počátku provedeme potřebná technická nastavení tak, aby web na vybrané doméně fungoval. V případě zájmu pak vytvoříme i obsah webu, a to na základě předaných podkladů, i s pomocí umělé inteligence. Přístupové údaje do administrace získáváte automaticky, následná aktualizace a změny obsahu prezentace tak mohou být pouze ve vaší režii.

 .

Jakou mám garanci?

Bezproblémový provoz internetové prezentace je garantován smluvně. Protože součástí smluvních ujednání je také náhrada případné škody při výpadku, naší prioritou je zajištění bezchybného provozu. Z naší strany pak nemůže být využívání služeb jednostranně ukončeno.

 .

Jak je to s úhradou služby a jejím ukončením?

Vyúčtování za využívání služeb zasíláme standardně měsíčně, lze si nicméně zvolit frekvenci placení i jinou, a to čtvrtletní nebo roční. Službu pak lze přestat využívat kdykoliv, a to bez udání důvodu, s výpovědní lhůtou 1 měsíc.